Govorilne ure za dijake

GOVORILNE URE PROFESORJEV ZA DIJAKE V ŠOLSKEM LETU 2020/21

Dijaki se predhodno dogovorijo s profesorjem za obisk v času govorilnih ur.

UčiteljDanUraProstorTelefon
BABIČ LIDIJASRE12:40 – 13:25UČILNICA 62342 418
BOŠNJAK RAJKOKABINET (2. nad) – TAJNIK PM2342 407
CASAGRANDE MILANSRE11:00 – 11:45ZBORNICA2342 440
ČIČAK STIPAN
(nadomešča BERGANT BOJANA)
DERŽIČ MAJDATOR13:30 – 14:15PROSTOR ZA UČBENIŠKI SKLAD (2. nad.)2342 429
DOLENŠEK MARKOPON8:55 – 9:40KABINET ZA MAT (2. nad.)2342 403
FISTER MARTAPET8:05 – 8:50KABINET ZA EKN (2. nad.)2342 410
FURLAN MILENASRE9:45 – 10:30KABINET ZA ŠPORTNE ODDELKE (prit.)2342 402
GLAVIČ ANDREJAPET9:45 – 10:30KABINET ZA TEK (2. nad.)2342 405
GODEC ANAPET9:45 – 10:30KABINET ZA EKN (2. nad.)2342 410
GORJAN MOJCAKABINET ZA EKN (2. nad.)2342 437
HREN JOŠT
ISLAMBEGOVIĆ DINOPET11:50 – 12:35RAČ. KABINET2342 439
IVANČIČ FRANCEPET11:00 – 11:45PROSTOR ZA UČBENIŠKI SKLAD (2. nad.)2342 429
JANEŽIČ VESNATOR14:20 – 15:05KABINET (2. nad.)2342 426
KOLARIČ ESTERAPON11:50 – 12:35KABINET (2. nad.)2342 426
KOŠČAK PETERPON9:45 – 10:30KABINET PUD (1. nad.)2342 400
LOČNIŠKAR VALENTINAPET11:50 – 12:35KABINET ZA MAT (2. nad.)2342 403
LUKEK SILVOSRE8:55 – 9:40KABINET ZA PRAKTIČNI POUK (prit.)2342 420
MAGISTER STANKAČET9:45 – 10:30KABINET ZA TEK (2. nad.)2342 405
METUL PETRASRE14:20 – 15:05KABINET ZA KEM. (prit.)2342 417
MILEK JASNAPON8:05 – 8:50KABINET ZA BIO (prit.)2342 416
MARTINKOVIĆ ANDREJČET9:45 – 10:30KABINET (2.nad)2342 408
NAPOKOJ MATJAŽPET8:05 – 8:50KABINET ZA DRUŽ. (1. nad.)2342 438
OREŠNIK DAŠAPON9:45 – 10:30KABINET ZA TUJI J. (1. nad.)2342 427
PENE ALEXANDERČET 8:55 – 9:40RAČ. KABINET2342 439
PLENIČAR MIRANDAČET12:40 – 13:25PROSTOR ZA UČBENIŠKI SKLAD (2. nad.)2342 429
PLESEC ANA
(nadomešča LAJOVEC KLEMENČIČ KATJA)
TOR11:50 – 12:35KABINET (2.nad.)2342 408
PLESEC MATJAŽTOR13:30 – 14:15KABINET ZA ŠPORTNE ODDELKE (prit.)2342 402
PRIMOŽIČ PETRATOR11:00 – 11:45KABINET ZA ŠPORTNE ODDELKE (prit.)2342 402
RAKEF GREGORSRE11:50 – 12:35RAČ. KABINET2342 439
RAVNIK VIDAČET11:50 – 12:35KABINET ZA TUJI J. (1. nad.)2342 427
RUPRET DARKOČET11:00 – 11:45KABINET PUD (1. nad.)2342 400
SEVER ŽIŽEK KSENIJAPON14:20 – 15:05KABINET (2. nad.)2342 407
SPAN ALEXANDERTOR11:50 – 12:35KABINET ZA TUJI J. (1. nad.)2342 427
TERNOVEC MATJAŽČET11:50 – 12:35PISARNA POMOČNIKA RAVNATELJA2342 448
VALIČ KATARINASRE9:45 – 10:30KABINET ZA SLO (2. nad.)2342 442
VINDIŠ TINA
VUKOVIĆ SRĐANPET8:55 – 9:40KAB. ZA EKO (2. nad.)2342 437
ZALETEL JANSRE11:50 – 12:35KABINET ZA ŠPORTNE ODDELKE (prit.)2342 402
ŽETKO KATARINA DEASRE11:00 – 11:45KABINET ZA TUJI J. (1. nad.)2342 427
ŽIŽEK IZTOK
(nadomešča KARLO GRAČNER)
TOR11:00 – 11:45KABINET ZA ŠPORTNE ODDELKE (prit.)2342 402