Govorilne ure za dijake v šolskem letu 2021/2022

Dijaki se predhodno dogovorijo s profesorjem za obisk v času govorilnih ur.

Učitelj Dan  Ura Prostor Telefon  Zoom povezava 
BABIČ LIDIJA  TOR  7:15–8:00  UČILNICA 6  2342 418  https://arnes-si.zoom.us/j/3785752517
BOBNAR BRINA  PON  8:55–9:40   KABINET ZA SLO (2. nad.)  2342442  https://arnes-si.zoom.us/j/3195750312  
CASAGRANDE MILAN  SRE  11:00–11:45  ZBORNICA  2342 440  https://arnes-si.zoom.us/j/2200871815?pwd=eHRKWEd6QitFZFU3STA5Z0JDeDUxdz09 
ČIČAK STIPAN  SRE  12:40–13:25  KABINET ZA MAT (2. Nad.)  2342 403  https://arnes-si.zoom.us/j/7423866181
DERŽIČ MAJDA  SRE  11:00–11:45  PROSTOR ZA UČBENIŠKI SKLAD (2. nad.)  2342 429  https://arnes-si.zoom.us/j/6272729210?pwd=Z1IreENQbHRGekpub2RUcXpqM040dz09 
DOLENŠEK MARKO  TOR  11:50-12:35  KABINET ZA MAT (2. nad.)  2342 403  https://arnes-si.zoom.us/j/95705551028?pwd=ZTBhVTNYTW1ZcGNJQ3NiVUppOFNKZz09
FISTER MARTA  PON  9:45–10:30  KABINET ZA EKN (2. nad.)  2342 410  https://arnes-si.zoom.us/j/93229945992?pwd=WlRPcEdyQ2Rha3AzRlpCYjJKRjFJUT09 
FURLAN MILENA  TOR  9:45–10:30  KABINET ZA ŠPORTNE ODDELKE (prit.)  2342 402  https://arnes-si.zoom.us/j/6535393971
GLAVIČ ANDREJA  ČET  7:15–8:00  KABINET ZA TEK (2. nad.)  2342 405  https://arnes-si.zoom.us/j/8290302710 
GODEC ANA  PET  9:45–10:30  KABINET ZA EKN (2. nad.)  2342 410  https://arnes-si.zoom.us/j/95117707637?pwd=ckxOQ0h6UThCTDVyZGdEbXBsamhqdz09 
GORJAN MOJCA  PON  9:45–10:30  KABINET ZA EKN (2. nad.)  2342 437  https://arnes-si.zoom.us/j/5142310116 
ISLAMBEGOVIĆ DINO  PON  11:00–11:45  KABINET ZA INFORMATIKO  2342 439  https://arnes-si.zoom.us/my/dinoislambegovic
IVANČIČ FRANCE  ČET  13:30–14:15  PROSTOR ZA UČBENIŠKI SKLAD (2. nad.)  2342 429  https://arnes-si.zoom.us/j/9653519083?pwd=S2Z6UFdmL3hxMWNYcjFuY0hUdkRPUT09 
JANEŽIČ VESNA  PET  9:00–9:45  KABINET (2. nad.)  2342 426  https://arnes-si.zoom.us/j/3573915087
KOLARIČ ESTERA  PET  8:05–8:40  KABINET (2. nad.)  2342 426  https://arnes-si.zoom.us/j/92519955761?pwd=M
 nVxZjZneUc4ZHg1TTdjeUx0Z2RNdz09  
KOŠČAK PETER  ČET  11:50–12:35  KABINET PUD (1. nad.)  2342 400  https://arnes-si.zoom.us/j/95610847586?pwd=eXZ5SDRzWWFQai9vYVU5czFwS3hBdz09
LAJOVEC KLEMENČIČ KATJA  SRE  11:00–11:45  KABINET ZA EKN (2. nad.)  2342 408  https://arnes-si.zoom.us/j/8142637775  
LOČNIŠKAR VALENTINA  ČET  11:00–11:45  KABINET ZA MAT (2. nad.)  2342 403  https://arnes-si.zoom.us/my/valentinalocniskar
MAGISTER STANKA  PON  8:00–8:45  KABINET ZA TEK (2. nad.)  2342 405  https://arnes-si.zoom.us/j/92305134566 
METUL PETRA  TOR  13:30–14:15  KABINET ZA KEM (prit.)  2342 417  https://arnes-si.zoom.us/j/6154265792 
MILEK JASNA  SRE  8:05–8:50  KABINET ZA BIO (prit.)  2342 416  https://arnes-si.zoom.us/j/94462249641?pwd=T05Kd3h6WDZtN1RDbzI1V3B1L2Z5Zz09 
MLINŠEK MATJAŽ  ČET  11:50–12:35  KABINET POLEG UČ.7  /  https://arnes-si.zoom.us/my/matjazmlinsek.sc5  
MRATINKOVIĆ ANDREJ  SRE  11:50–12:35  KABINET (2.nad)  2342 408  https://arnes-si.zoom.us/j/98753887581?pwd=ZjV3MlhBazRsVmI0N3VoRG5iNWc4Zz09 
NAPOKOJ MATJAŽ  TOR  9:50–10:30  KABINET ZA DRUŽ. (1. nad.)  2342 438  https://arnes-si.zoom.us/j/95788006325?pwd=WlBjeDY0amJZZ2pFTU1MdmdvV0tsdz09
OREŠNIK DAŠA  SRE  11:00–11:45  KABINET ZA TUJI J. (1. nad.)  2342 427  https://arnes-si.zoom.us/j/6419490542?pwd=ZXVGSlRMSmc3M0Uxcys0Q1NFajhFdz09 
PENE ALEXANDER  ČET  11:00–11:45  KABINET ZA INFORMATIKO  2342 439  https://arnes-si.zoom.us/j/97865437296 
PLENIČAR MIRANDA  PON  11:00–11:44   KABINET ZA SLO (2. nadstr.)  2342 442  https://arnes-si.zoom.us/j/98778229638?pwd=V2o0MHhZUDhDZFRDUS9ZSFlMbSsrZz09
PLESEC ANA  ČET  9:45–10:30  RAČ. KABINET   2342 439  https://arnes-si.zoom.us/j/6586838033
PLESEC MATJAŽ  SRE  12:40–13:25  KABINET ZA ŠPORTNE ODDELKE (prit.)  2342 402  https://arnes-si.zoom.us/j/7792695320
PRIMOŽIČ PETRA  PON  11:50–12:35  KABINET ZA ŠPORTNE ODDELKE (prit.)  2342 402  https://arnes-si.zoom.us/j/96982432166?pwd=MDloWUhrc2puMDNORzEzYkVWY2tDZz09 
RAKEF GREGOR  PON  7:15–8:00  KABINET POLEG UČ. 7  /  https://arnes-si.zoom.us/my/gregorrakef 
RAVNIK VIDA  ČET  11:00–11:45  KABINET ZA TUJI J. (1. nad.)  2342 427  https://arnes-si.zoom.us/j/2147571886 
RUPRET DARKO  ČET  8:05–8:50  KABINET PUD (1. nad.)  2342 400  https://arnes-si.zoom.us/j/95159580557?pwd=TGhDWmFTenV6YjAza1o4R2kySnJ2QT09
SEVER ŽIŽEK KSENIJA  TOR  12:40–13:25  KABINET (2. nad.)  2342 407  https://arnes-si.zoom.us/j/97764750238?pwd=dk81cTROTXJxdENwbzhmUXBsY0RzZz09
SPAN ALEXANDER  TOR  7:15–8:00  KABINET ZA SLO (2. nad.)  2342 442  https://arnes-si.zoom.us/j/5180345590 
TERNOVEC MATJAŽ  SRE  11:50–12:35  PISARNA POMOČNIKA RAVNATELJA  2342 448  https://arnes-si.zoom.us/j/92205537348?pwd=MTVzMnNXc1FlNjZxZU1CRjFQWVRCUT09
VALIČ KATARINA  SRE  9:45–10:30  KABINET ZA SLO (2. nad.)  2342 442   
VUKOVIĆ SRĐAN  PON  9:45–10:30  KABINET ZA EKO (2. nad.)  2342 437  https://arnes-si.zoom.us/my/srdzanvukovic 
WERTL URŠKA  PET  9:45–10:30  KABINET ZA MAT (2. nad.)  2342 403  https://arnes-si.zoom.us/my/uwertl  
ZALETEL JAN  PON  11:00–11:45  KABINET ZA ŠPORTNE ODDELKE (prit.)  2342 402  https://arnes-si.zoom.us/j/6105400514 
ŽETKO KATARINA DEA  SRE  8:55–9:40   KABINET ZA TUJI J. (1. nad.)  2342 427  https://arnes-si.zoom.us/j/3833859036 
ŽIŽEK IZTOK  ČET  9:45–10:30  KABINET ZA ŠPORTNE ODDELKE (prit.)  2342 402  https://arnes-si.zoom.us/j/98539438775?pwd=SlpvdkkvVGJKNFdCcXpsM3BUbWloQT09