Torek, 17. 8. 2021

ENOSMERNI IN IZMENIČNI TOKOKROGI

Drugi rok
TOREK, 17. 8.2021
Prostor: učilnica 7
Izpraševalka: Andreja Glavič
Član izpitne komisije: Gregor Rakef
Čas
8.00 (pisno)
10:00 (ustno)

Torek, 17. 8. 2021

SISTEMSKE MERILNE TEHNIKE

Drugi rok
TOREK, 17. 8.2021
Prostor: učilnica 7
Izpraševalec: Gregor Rakef
Članica izpitne komisije: Andreja Glavič
Čas
8.00 (pisno)
10:00 (ustno)

IZDELAVA ELEKTRIČNIH IN KOMUNIKACIJSKIH INSTALACIJ

Drugi rok
TOREK, 17. 8.2021
Prostor: učilnica 14
Izpraševalka: Stanka Magister
Član izpitne komisije: Andrej Mratinković
Čas
8.00 (pisno)
9.30 ( ustno)

FINANČNA MATEMATIKA

Drugi rok
TOREK, 17. 8.2021
Prostor: učilnica 301
Izpraševalec: Darko Rupret
Članica izpitne komisije: Ksenja Sever Žižek
Čas
8.00 (pisno)
9.30 ( ustno)

ZGODOVINA

Drugi rok
TOREK, 17. 8.2021
Prostor: učilnica 203
Izpraševalec: Matjaž Ternovec
Član izpitne komisije: Matjaž Napokoj
Čas
8.00 (ustno)

Sreda, 18. 8. 2021

POSTAVITEV LOKALNEGA TK IN RAČUNAKNIŠKEGA OMREŽJA

Drugi rok
SREDA, 18.8.2021
Prostor: učilnica 14
Izpraševalka: Stanka Magister
Član izpitne komisije: Alexander Pene
Čas
8.00 (ustno)

Sreda, 18. 8. 2021

EKONOMIKA POSLOVANJA

Drugi rok
SREDA, 18.8.2021
Prostor: učilnica 203
Izpraševalka: Ksenja Sever Žižek
Članica izpitne komisije: Marta Fister
Čas
8.00 (pisno)
9.30 ( ustno)

EKONOMIKA POSLOVANJA

Drugi rok
SREDA, 18.8.2021
Prostor: učilnica 203
Izpraševalka: Marta Fister
Članica izpitne komisije: Ksenja Sever Žižek
Čas
8.00 (pisno)
9.30 ( ustno)

ANGLEŠČINA

Drugi rok
SREDA, 18.8.2021
Prostor: učilnica 103
Izpraševalka: Daša Orešnik
Član izpitne komisije: Alexander Span
Čas
8.00 (pisno)

Četrtek, 19. 8. 2021

BREZŽIČNE KOMUNIKACIJE

Drugi rok
ČETRTEK, 19. 8.2021
Prostor: učilnica 7
Izpraševalec: Gregor Rakef
Član izpitne komisije: Dino Islambegović
Čas
8.00 (pisno)
10:00 (ustno)

Četrtek, 19. 8. 2021

KOMERCIALNO POSLOVANJE

Drugi rok
ČETRTEK, 19. 8.2021
Prostor: učilnica 101
Izpraševalka: Estera Kolarič
Član izpitne komisije: Peter Koščak
Čas
8.00 (ustno)

FIZIKA

Drugi rok
ČETRTEK, 19. 8.2021
Prostor: učilnica 6
Izpraševalka: Lidija Babič
Član izpitne komisije: Andrej Mratinković
Čas
8.00 (ustno)

Petek, 20. 8. 2021

MATEMATIKA

Drugi rok
Petek, 20.8.2021
Prostor: učilnica 105
Izpraševalec: Stipan Čičak
Članica izpitne komisije: Urška Wertl
Čas
8.00 (pisno)
10.00 (ustno)

Petek, 20. 8. 2021

SLOVENŠČINA

Drugi rok
Petek, 20. 8.2021
Prostor: učilnica 104
Izpraševalka: Vesna Janežič
Članica izpitne komisije: Miranda Pleničar
Čas
8.00 (pisno)
10.00 (ustno)

SLOVENŠČINA

Drugi rok
Petek, 20. 8.2021
Prostor: učilnica 104
Izpraševalka: Miranda Pleničar
Članica izpitne komisije: Vesna Janežič
Čas
8.00 (pisno)
10.00 (ustno)

SLOVENŠČINA

Drugi rok
Petek, 20. 8.2021
Prostor: učilnica 102
Izpraševalka: Majda Deržič
Članica izpitne komisije: Vida Ravnik
Čas
8.00 (pisno)
10.00 (ustno)