Govorilne ure za dijake 2023/2024
Učitelj / Učiteljica | Ura | Prostor | |
BEŠLIČ Marko | Torek, 14:20 – 15:05 | Kabinet Informatika | Računalniške učilnice |
DOLENŠEK Marko | Torek, 10:50 – 11:35 | Kabinet Matematika | 2. nadstropje |
FLORJANČIČ Aleš | Ponedeljek, 9:55 – 10:40 | Kabinet ŠVZ | Telovadnica |
GLAVIČ Andreja | Ponedeljek, 14:20 – 15:05 | Kabinet TK | 2. nadstropje |
GODEC Ana | Četrtek, 9:00 – 9:45 | Kabinet EKO | 2. nadstropje |
ISLAMBEGOVIĆ Dino | Ponedeljek, 11:45 – 12:30 | Kabinet Informatika | Računalniške učilnice |
JANEŽIČ Vesna | Ponedeljek, 10:50 – 11:35 | Kabinet | 2. nadstropje |
JENKO PAHOR Saša | Ponedeljek, 9:00 – 9:45 | Zbornica | STSŠ |
KIRPA Maria | Torek, 10:50 – 11:35 | Kabinet Tuji jeziki | 1. nadstropje |
KOLARIČ Estera | Četrtek, 8:05 – 8:50 | Kabinet | 2. nadstropje |
KOŠČAK Peter | Torek, 11:45 – 12:30 | Kabinet PUD | 1. nadstropje |
KOŠTOMAJ Rok | Sreda, 9:55 – 10:40 | Kabinet Tuji jeziki | 1. nadstropje |
KUČIŠ Eva | Torek, 8:05 – 8:50 | Kabinet | Pritličje |
LEBAN TROJAR Zoran | Petek, 8:05 – 8:50 | Kabinet | 2. nadstropje |
LUKAN Darja | Torek, 11:45 – 12:30 | Kabinet | 2. nadstropje |
MARČIČ Renata | Petek, 9:55 – 10:40 | Kabinet TK | 2. nadstropje |
MENCEJ Rok | Torek,9:00 – 9:45 | Kabinet | 2. nadstropje |
MILEK Jasna | Ponedeljek, 9:00 – 9:45 | Kabinet BIO | Pritličje |
MLINŠEK Matjaž | Ponedeljek, 9:55 – 10:40 Petek, 8:05 – 8:50 |
Kabinet | TK hodnik |
NAPOKOJ Matjaž | Petek, 9:55 – 10:40 | Kabinet | 1. nadstopje |
OREŠNIK FINŽGAR Daša | Torek, 9:00 – 9:45 | Kabinet Tuji jeziki | 1. nadstropje |
PEŠEVSKA Slavica | Četrtek, 9:55 – 10:40 | Kabinet | 2. nadstropje |
PLENIČAR Miranda | Četrtek, 11:45 – 12:30 | Učilnica 205 | 2. nadstropje |
PLESEC Ana | Ponedeljek, 10:50 – 11:35 | Kabinet Infomratika | Računalniške učilnice |
PLESEC Matjaž | Sreda, 10:50 – 11:35 | Kabinet ŠVZ | Telovadnica |
PRIMOŽIČ Petra | Sreda, 11:45 – 12:30 | Kabinet ŠVZ | Telovadnica |
RAKEF Gregor | Petek, 8:05 – 8:50 | Učilnica 7 | TK hodnik |
RAVNIK Vida | Torek, 12:40 – 13:25 | Kabinet Tuji jeziki | 1. nadstropje |
RUPRET Darko | Sreda, 11:45 – 12:30 | Kabinet PUD | 1. nadstropje |
STAREŠINIČ BECELE Mojca | Ponedeljek, 10:50 – 11:35 | Kabinet | 2. nadstropje |
ŠOBA TOVŠAK Maja | Četrtek, 11:45 – 12:30 | Računalniška učilnica2 | |
ŠUT Merilin | Ponedeljek, 11:45 – 12:30 | Kabinet | Pritličje |
TERNOVEC Matjaž | Sreda, 10:50 – 11:35 | Kabinet | 1. nadstropje |
VALIČ Katarina | Petek, 9:55 – 10:40 | Kabinet | 2. nadstropje |
VUKOVIĆ Srđan | Petek, 11:45 – 12:30 | Kabinet | 2. nadstropje |
ZABUKOVEC Alenka | Četrtek, 15:10 – 15:55 | Računalniška učilnica1 | |
ZALETEL Jan | Ponedeljek, 12:40 – 13:25 | Kabinet ŠVZ | Telovadnica |
ŽAGAR Gregor | Torek, 10:50 – 11:35 | Kabinet | Pritličje |
ŽIŽEK Iztok | Sreda, 9:55 – 10:40 | Kabinet | Pritličje |