Govorilne ure za starše v šolskem letu 2022/2023

Skupne popoldanske govorilne ure

Skupne popoldanske govorilne ure potekajo po naslednjem razporedu, od 17.00 do 18.30.

26. 10. 2023
7.  12.  2023
15. 2. 2023
5. 4. 2023
7. 6. 2023

Tedenske govorilne ure

Učitelj Izobraževalni program Govorilne ure za starše Elektronska pošta
Bešlič Marko TEK ČET 10.50-11.35 marko.beslic@scpet.si
Bobnar Brina EKT, TEK PON 11.45-12.30 brina.bobnar@scpet.si
Čičak Stipan EKT ČET 10.50-11.35 stipan.cicak@scpet.si
Dolenšek Marko EKT, TEK ČET 9.00-9.45 marko.dolensek@scpet.si
Florjančič Aleš EKT SRE 11.45-12.30 ales.florjancic@scpet.si
Glavič Andreja TEK PON 12.40-13.25 andreja.glavic@scpet.si
Godec Ana EKT SRE 12.40-13.25 ana.godec@scpet.si
Gorjan Mojca EKT ODSOTNOST mojca.gorjan@scpet.si
Islambegović Dino TEK TOR 10.50-11.35 dino.islambegovic@scpet.si
Ivančič France EKT SRE 14.20-15.05 france.ivancic@scpet.si
Janežič Vesna EKT, TEK PON 10.50-11.35 vesna.janezic@scpet.si
Kolarič Estera EKT PON, TOR 10.50-11.35 estera.kolaric@scpet.si
Korade Šobar Maja EKT, TEK SRE 10.50-11.35 maja.korade-sobar@scpet.si
Koščak Peter EKT TOR 12.40-13.25 peter.koscak@scpet.si
Koštomaj Rok EKT po predhodnem dogovoru preko e-pošte rok.kostomaj@scpet.si
Leban Trojar Zoran EKT SRE 10.50-11.35 zoran.leban-trojar@scpet.si
Ločniškar Valentina EKT, TEK PET 9.55-10.40 valentina.locniskar@scpet.si
Marčič Renata EKT, TEK SRE 12.40-13.25 renata.marcic@scpet.si
Mencej Rok EKT SRE 10.50-11.35 rok.mencej@scpet.si
Metul Petra EKT, TEK TOR 15.10-15.55 petra.metul@scpet.si
Milek Jasna EKT SRE 8.05-8.50 jasna.milek@scpet.si
Mlinšek Matjaž TEK SRE 11.45-12.30 matjaz.mlinsek@scpet.si
Napokoj Matjaž EKT, TEK PON 9.55-10.40 matjaz.napokoj@scpet.si
Orešnik Finžgar Daša EKT, TEK SRE 9.00-9.45 dasa.oresnik@scpet.si
Pleničar Miranda EKT, TEK TOR 9.00-9.45 miranda.plenicar@scpet.si
Plesec Ana EKT ČET 10.50-11.35 ana.plesec@scpet.si
Plesec Matjaž EKT, TEK ČET 11.45-12.30 matjaz.plesec@scpet.si
Porčić Denial EKT, TEK PET 11.45-12.30 denial.porcic@scpet.si
Primožič Petra EKT, TEK PET 9.55-10.40 petra.primozic@scpet.si
Rakef Gregor TEK ČET 7.15-8.00 gregor.rakef@scpet.si
Ravnik Vida TEK TOR 8.05-8.50 vida.ravnik@scpet.si
Rupret Darko EKT PET 8.05-8.50 darko.rupret@scpet.si
Sever Žižek Ksenija EKT TOR 13.30-14.15 ksenija.sever-zizek@scpet.si
Ternovec Matjaž EKT, TEK PON 12.40-13.25 matjaz.ternovec@scpet.si
Valič Katarina EKT, TEK TOR 11.45-12.30 katarina.valic@scpet.si
Vuković Srđan EKT PON 10.50-11.35 srdzan.vukovic@scpet.si
Zaletel Jan EKT, TEK PON 10.50-11.35 jan.zaletel@scpet.si
Zver Sonja EKT Po predhodnem dogovoru preko e-pošte sonja.zver@scpet.si
Žagar Gregor EKT, TEK SRE 9.00-9.45 gregor.zagar@scpet.si
Žetko Katarina Dea EKT, TEK ODSOTNOST katarinadea.zetko@scpet.si
Žižek Iztok EKT, TEK PON 10.50-11.35 iztok.zizek@scpet.si