Govorilne ure za starše v šolskem letu 2021/2022

Skupne popoldanske govorilne ure

Oktober 20. 10. 2021
December 15. 12. 2021
Februar 16. 2. 2022
Marec 16. 3. 2022
Maj 4. 5. 2022

Tedenske govorilne ure

Učitelj Dan Ura Prostor Telefon Zoom povezava
BABIČ LIDIJA ČET (do 31.10), potem PET  8:55–9:40  UČILNICA 6 (do 31.10), potem KABINET ZA KEM/FIZ (prit.) 2342 418 https://arnes-si.zoom.us/j/3785752517
BOBNAR BRINA  TOR 14:20–15:05 KABINET ZA SLO (2. nad.)  2342 442 https://arnes-si.zoom.us/j/3195750312
ČIČAK STIPAN  SRE  11:00–11:45  KABINET ZA MAT (2. nad.)  2342 403 https://arnes-si.zoom.us/j/7423866181
DERŽIČ MAJDA  SRE  9:45−10:30  PROSTOR ZA UČBENIŠKI SKLAD (2. nad.)  2342 429 https://arnes-si.zoom.us/j/6272729210?pwd=Z1IreENQbHRGekpub2RUcXpqM040dz09
DOLENŠEK MARKO  ČET  8:05–9:50 KABINET ZA MAT (2. nad.)  2342 403 https://arnes-si.zoom.us/j/95705551028?pwd=ZTBhVTNYTW1ZcGNJQ3NiVUppOFNKZz09
FISTER MARTA  PON  11:00–11:45  KABINET ZA EKN (2. nad.)  2342 410 https://arnes-si.zoom.us/j/93229945992?pwd=WlRPcEdyQ2Rha3AzRlpCYjJKRjFJUT09
FURLAN MILENA  SRE  11:00–11:45  KABINET ZA ŠPORTNE ODDELKE (prit.)  2342 402 https://arnes-si.zoom.us/j/6535393971
GLAVIČ ANDREJA  TOR  13:30–14:15 KABINET ZA TEK (2. nad.)  2342 405 https://arnes-si.zoom.us/j/8290302710?pwd=Qk8zeDA0RlEyKzREOCtkcXh1Q1pNQT09
GODEC ANA  PET  10:50–11:35 KABINET ZA EKN (2. nad.)  2342 410 https://arnes-si.zoom.us/j/95117707637?pwd=ckxOQ0h6UThCTDVyZGdEbXBsamhqdz09
GORJAN MOJCA  PON  11:00–11:45  KABINET ZA EKN (2. nad.)  2342 437 https://arnes-si.zoom.us/j/5142310116
ISLAMBEGOVIĆ DINO  PON  11:50–12:35  KABINET ZA INFORMATIKO  2342 439 https://arnes-si.zoom.us/my/dinoislambegovic
IVANČIČ FRANCE  SRE  14:20–15.05 PROSTOR ZA UČBENIŠKI SKLAD (2. nad.)  2342 429 https://arnes-si.zoom.us/j/9653519083?pwd=S2Z6UFdmL3hxMWNYcjFuY0hUdkRPUT09
JANEŽIČ VESNA  SRE  10:50–11:35 KABINET (2. nad.)  2342 426 https://arnes-si.zoom.us/j/3573915087
KOLARIČ ESTERA  TOR  12:40–13:25 KABINET (2. nad.)  2342 426 https://arnes-si.zoom.us/j/92519955761?pwd=M
 nVxZjZneUc4ZHg1TTdjeUx0Z2RNdz09  
KOŠČAK PETER SRE 11:50–12:35  KABINET PUD (1. nad.) 2342 400 https://arnes-si.zoom.us/j/95610847586?pwd=eXZ5SDRzWWFQai9vYVU5czFwS3hBdz09
LAJOVEC KLEMENČIČ KATJA  PET  8:55−9:40  KABINET ZA EKN (2. nad.)  2342 408 https://arnes-si.zoom.us/j/8142637775
LOČNIŠKAR VALENTINA  SRE  9:45–10:30  KABINET ZA MAT (2. nad.)  2342 403 https://arnes-si.zoom.us/my/valentinalocniskar
MAGISTER STANKA  TOR  11:50−12:35  KABINET (2. nad.)  2342 405 https://arnes-si.zoom.us/j/92305134566
MARČIČ RENATA  SRE  11:00–11:45  ZBORNICA  2342 440  
METUL PETRA  TOR  14:15–15:05  KABINET ZA KEM. (prit.)  2342 417  https://arnes-si.zoom.us/j/6154265792
MILEK JASNA  PET  8:05–8:50  KABINET ZA BIO (prit.)  2342 416  https://arnes-si.zoom.us/j/94462249641?pwd=T05Kd3h6WDZtN1RDbzI1V3B1L2Z5Zz09
MRATINKOVIĆ ANDREJ  ČET  11:00–11:45  KABINET (2. nad.)  2342 408 https://arnes-si.zoom.us/j/98753887581?pwd=ZjV3MlhBazRsVmI0N3VoRG5iNWc4Zz09
MLINŠEK MATJAŽ  SRE  11:50–12:35  KABINET POLEG (UČ.7 ) /  https://arnes-si.zoom.us/my/matjazmlinsek.sc5
NAPOKOJ MATJAŽ  ČET  11:00–11:45  KABINET ZA DRUŽ. (1. nad.)  2342 438 https://arnes-si.zoom.us/j/95788006325?pwd=WlBjeDY0amJZZ2pFTU1MdmdvV0tsdz09
OREŠNIK DAŠA  ČET  12:4013:25 KABINET ZA TUJI J. (1. nad.)  2342 427 https://arnes-si.zoom.us/j/6419490542?pwd=ZXVGSlRMSmc3M0Uxcys0Q1NFajhFdz09
PENE ALEXANDER  PET  11:00–11:45  KABINET ZA INFORMATIKO  2342 439 https://arnes-si.zoom.us/j/97865437296
PLENIČAR MIRANDA  ČET  11:50–12:35  KABINET ZA SLO (2. nad.)  2342 442 https://arnes-si.zoom.us/j/98778229638?pwd=V2o0MHhZUDhDZFRDUS9ZSFlMbSsrZz09
PLESEC ANA   ČET  11:00–11:45  RAČ. KABINET   2342 439 https://arnes-si.zoom.us/j/6586838033
PLESEC MATJAŽ  SRE  13:30–14:15 KABINET ZA ŠPORTNE ODDELKE (prit.)  2342 402 https://arnes-si.zoom.us/j/7792695320
PRIMOŽIČ PETRA  PON  12:40–13:25 KABINET ZA ŠPORTNE ODDELKE (prit.)  2342 402 https://arnes-si.zoom.us/j/96982432166?pwd=MDloWUhrc2puMDNORzEzYkVWY2tDZz09
RAKEF GREGOR  TOR  11:00–11:45  KABINET POLEG (UČ. 7 ) /  https://arnes-si.zoom.us/my/gregorrakef
RAVNIK VIDA  PON  11:50–12:35  KABINET ZA TUJI J. (1. nad.)  2342 427 https://arnes-si.zoom.us/j/2147571886
RUPRET DARKO  PET  8:05–8:50  KABINET PUD (1. nad.)  2342 400 https://arnes-si.zoom.us/j/95159580557?pwd=TGhDWmFTenV6YjAza1o4R2kySnJ2QT09
SEVER ŽIŽEK KSENIJA  PON  11:50–12:35  KABINET (2. nad.)  2342 407 https://arnes-si.zoom.us/j/97764750238?pwd=dk81cTROTXJxdENwbzhmUXBsY0RzZz09
SPAN ALEXANDER  ČET  11:00–11:45  KABINET ZA SLO (2. nad.)  2342 442 https://arnes-si.zoom.us/j/5180345590
TERNOVEC MATJAŽ  PON  11:00–11:45  PISARNA POMOČNIKA RAVNATELJA  2342 448 https://arnes-si.zoom.us/j/92205537348?pwd=MTVzMnNXc1FlNjZxZU1CRjFQWVRCUT09
VALIČ KATARINA  ČET  11:00–11:45  KABINET ZA SLO (2. nad.)  2342 442  
VUKOVIĆ SRĐAN  ČET  11:50–12:35  KABINET ZA EKO (2. nad.)  2342 437 https://arnes-si.zoom.us/my/srdzanvukovic
WERTL URŠKA  SRE  12:40–13:25 KABINET ZA MAT (2. nad.)  2342 403 https://arnes-si.zoom.us/my/uwertl
ZALETEL JAN  TOR  12:40–13:25 KABINET ZA ŠPORTNE ODDELKE (prit.)  2342 402 https://arnes-si.zoom.us/j/6105400514
ŽETKO KATARINA DEA  ČET  11:5012:35  KABINET ZA TUJI J. (1. nad.)  2342 427 https://arnes-si.zoom.us/j/3833859036
ŽIŽEK IZTOK   PON  12:40–13:25 KABINET ZA ŠPORTNE ODDELKE (prit.)  2342 402 https://arnes-si.zoom.us/j/98539438775?pwd=SlpvdkkvVGJKNFdCcXpsM3BUbWloQT09