Govorilne ure

GOVORILNE URE PROFESORJEV ZA STARŠE V ŠOLSKEM LETU 2019/20

Enkrat mesečno potekajo skupne popoldanske govorilne ure, in sicer od 17.00 do 18.30 v naslednjih terminih: 6. 11. 2019, 4. 12. 2019, 4. 3. 2020, 1. 4. 2020, 6. 5. 2020.

Razpored za skupne govorilne ure bo objavljen na začetku meseca na oglasni deski in na spletni strani STSŠ ŠC PET.

Redne govorilne ure potekajo enkrat tedensko od 9. 9. 2019 do 24. 4. 2020 za 4. letnik oz. do 29. 5. 2020 za 1., 2. in 3. letnik. Potekajo po naslednjem razporedu.

UčiteljDanUraProstorTelefon
BABIČ LIDIJA PET10.50−11.35KABINET ZA FIZ (prit.)2342 418
BOŠNJAK RAJKOPON  9.00−9.45KABINET (2. nad) – TAJNIK PM2342 407
CASAGRANDE  MILAN   SRE13.30−14.15ZBORNICA2342 440
ČIČAK STIPAN (nadomešča STOJANOV TAMARA)
SRE  9.55−10.40KABINET ZA MAT (2. nad.)2342 403
DERŽIČ MAJDA ČET11.45−12.30PROSTOR ZA UČBENIŠKI SKLAD (2. nad.)2342 429
DOLENŠEK MARKO SRE11.45−12.30KABINET ZA MAT (2. nad.)2342 403
FISTER MARTATOR11.45−12.30KABINET ZA EKN (2. nad.)2342 410
FURLAN MILENA PON12.40−13.25KABINET ZA ŠPORTNE ODDELKE (PRIT.)2342 402
GLAVIČ ANDREJA PON13.30−14.15KABINET ZA TEK (2. NADSTROPJE)2342 405
GODEC ANAČET10.50−11.35KABINET ZA EKN (2. nad.)2342 410
GORJAN MOJCA ČET  9.55−10.40KABINET ZA EKN (2. nad.)2342 437
ISLAMBEGOVIĆ DINOSRE11.4512.30RAČ. KABINET 2342 439
IVANČIČ FRANCE PET  9.55−10.40PROSTOR ZA UČBENIŠKI SKLAD (2. nad.)2342 429
JANEŽIČ VESNAČET10.50−11.35KABINET (2. nad.)2342 426
KOLARIČ ESTERAČET12.40−13.25KABINET (2. nad.)2342 426
KOŠČAK PETERČET9.55−10.40KABINET PUD (1. nad.)2342 400
LOČNIŠKAR VALENTINATOR  9.5510.40KABINET ZA MAT (2. nad.)2342 403
LUKEK SILVO PON  9.55−10.40KABINET ZA PRAKTIČNI POUK (prit.)2342 420
LUZAR JANPET  9.00−9.45KABINET ZA TEK (2. nad.)2342 408
MAGISTER STANKA SRE11.45−12.30KABINET ZA TEK (2. NADSTROPJE)2342 405
MENCEJ ROKTOR12.40−13.25ZBORNICA2342 440
METUL PETRAPET  9.55−10.40KABINET ZA KEM. (prit.)2342 417
MILEK JASNA PET  8.058.50KABINET ZA BIO (prit.)2342 416
NAPOKOJ MATJAŽ TOR  9.00−9.45KABINET ZA DRUŽ. (1. nad.)2342 438
OREŠNIK DAŠAPON  9.55−10.40KABINET ZA TUJI J. (1. nad.)2342 427
PLENIČAR MIRANDA PON10.50−11.35PROSTOR ZA UČBENIŠKI SKLAD (2. nad.)2342 429
PLESEC ANA (nadomešča LAJOVEC KLEMENČIČ KATJA)
TOR10.50−11.35RAČ. KABINET2342 439
PLESEC MATJAŽPON10.50−11.35KABINET ZA ŠPORTNE ODDELKE (PRIT.)2342 402
PRIMOŽIČ PETRATOR10.50−11.35KABINET ZA ŠPORTNE ODDELKE (PRIT.)2342 402
RAKEF GREGORČET11.45−12.30RAČ. KABINET2342 439
RAKOVEC ANŽEPON11.45−12.30KABINET TEK (2. nad.)2342 408
RAVNIK VIDA (nadomešča MIRKO STARČEVIĆ)
SRE  9.5510.40KABINET ZA TUJI J. (1. nad.)2342 427
RUPRET DARKO SRE11.45−12.30KABINET PUD (1. nad.)2342 400
SEVER ŽIŽEK KSENIJAPON10.50−11.35KABINET (2. nad.)2342 407
TERNOVEC MATJAŽ TOR11.45−12.30PISARNA POMOČNIKA RAVNATELJA2342 448
VALIČ KATARINA SRE  9.5510.40KABINET ZA SLO (2. nad.)2342 442
VUKOVIĆ SRĐANPET  9.55−10.40KAB. ZA EKO (2. nad.)2342 437
ZALETEL JANSRE12.4013.25KABINET ZA ŠPORTNE ODDELKE (PRIT.)2342 402
ŽETKO KATARINA DEA TOR10.50−11.35KABINET ZA TUJI J. (1. nad.)2342 427
ŽIŽEK IZTOK (nadomešča GRAČNER KARLO)
SRE10.50−11.35KABINET ZA ŠPORTNE ODDELKE (PRIT.)2342 402