Učiteljski zbor

Učitelj Izobraževalni program Predmeti/strokovni moduli, 

razrednik, športni koordinator 

Elektronska pošta 
Babič Lidija TEK FIZ, ITK1, SKO (do 31.10.), potem SKO lidija.babic@scpet.si 
Casagrande Milan EKT, TEK PSI milan.casagrande@scpet.si 
Čičak Stipan EKT MAT stipan.cicak@scpet.si 
Deržič Majda EKT, TEK SLO majda.derzic@scpet.si 
Dolenšek Marko EKT, TEK MAT 

RAZREDNIK 1. E 

marko.dolensek@scpet.si 
Fister Marta EKT SOG, EKP, ZAV, FMA 

RAZREDNIČARKA 1. A 

marta.fister@scpet.si 
Furlan Milena EKT, TEK ŠVZ, PVŠ 

ŠPORTNA KOORDINATORICA 2. C IN 3. B 

milena.furlan@scpet.si 
Glavič Andreja TEK ELE 1, ELE 2, TRŽ 

RAZREDNIČARKA 3. D 

andreja.glavic@scpet.si 
Godec Ana EKT EKP, POP, FPO, PPO 

RAZREDNIČARKA 4. C 

ana.godec@scpet.si 
Gorjan Mojca EKT SOG, POP mojca.gorjan@scpet.si 
Islambegović Dino TEK UPN (3. letnik), PROGRAMIRANJE (2. letnik), ITK (2. letnik)

RAZREDNIK 4. E

dino.islambegovic@scpet.si 
Ivančič France EKT NEJ, STN 

RAZREDNIK 3. A 

france.ivancic@scpet.si 
Janežič Vesna EKT, TEK SLO, POP 

RAZREDNIČARKA 2. E 

vesna.janezic@scpet.si 
Kolarič Estera 

 

EKT POP, KPO, BPO, SOG 

RAZREDNIČARKA 4. B 

ester.kolaric@scpet.si 
Koščak Peter EKT PKO, PPO, KPO, MEN, PUD 

RAZREDNIK 4. A 

peter.koscak@scpet.si 
Lajovec Klemenčič Katja EKT POP, KOM 

RAZREDNIČARKA 2. B 

katja.lajovec-klemencic@scpet.si 

 

Ločniškar Valentina EKT, TEK MAT valentina.locniskar@scpet.si 
Mlinšek Matjaž TEK INŠ, EPR matjaz.mlinsek@scpet.si  
Magister Stanka TEK IEK, PLT, SKO, ZSO, MTO 

RAZREDNIČARKA 4. D 

stanka.magister@scpet.si 
Metul Petra EKT, TEK KEM, KPO 

RAZREDNIČARKA 3. E 

petra.metul@scpet.si 
Milek Jasna EKT BIO jasna.milek@scpet.si 
Mratinković Andrej EKT, TEK UME, OMU andrej.mratinkovic@scpet.si 
Napokoj Matjaž EKT, TEK GEO, EGEO, TRG, ZGO 

RAZREDNIK 3. C 

matjaz.napokoj@scpet.si 
Orešnik Daša EKT, TEK ANJ 

RAZREDNIČARKA 3. B 

dasa.oresnik@scpet.si 
Pene Alexander TEK ITK, ELE, PSN alexander.pene@scpet.si 
Pleničar Miranda EKT, TEK SLO miranda.plenicar@scpet.si 
Plesec Ana 

 

EKT KOM, PKO, NTR, PLG 

RAZREDNIČARKA 1. B 

ana.plesec@scpet.si 

 

Plesec Matjaž EKT, TEK ŠVZ, PVŠ, MŠP 

ŠPORTNI KOORDINATOR 1.  A IN 4. A 

matjaz.plesec@scpet.si 
Primožič Petra EKT, TEK ŠVZ, PVŠ, MŠP 

ŠPORTNA KOORDINATORICA 1. B IN 2. B 

petra.primozic@scpet.si 
Rakef Gregor TEK BKO, SMT, SKO 

RAZREDNIK 2. D 

gregor.rakef@scpet.si 
Ravnik Vida TEK ANJ vida.ravnik@scpet.si 
Rupret Darko EKT FMA darko.rupret@scpet.si 
Sever Žižek Ksenija EKT  EKP, PPO, KPO  

RAZREDNIČARKA 2. A 

ksenija.sever-zizek@scpet.si 
Span Alexander EKT ANJ  

RAZREDNIK 1. C 

alexander.span@scpet.si 
Ternovec Matjaž EKT, TEK SOC, ZGO matjaz.ternovec@scpet.si 
Valič Katarina EKT, TEK SLO katarina.valic@scpet.si 
Vuković Srđan EKT SOG, POP, PPO, EKP 

RAZREDNIK 2. C 

srdzan.vukovic@scpet.si 
Wertl Urška EKT, TEK MAT, ITK 1. letnik

RAZREDNIČARKA 1. D 

urska.wertl@scpet.si 
Zaletel Jan EKT, TEK ŠVZ, PVŠ 

ŠPORTNI KOORDINATOR 1. C, 2. A IN 3. C 

jan.zaletel@scpet.si 
Žetko Katarina Dea EKT, TEK ANJ, NEJ katarinadea.zetko@scpet.si 
Žižek Iztok 

 

EKT, TEK ŠVZ, PVŠ 

VODJA ŠPORTNIH ODDELKOV 

ŠPORTNI KOORDINATOR 2. A IN 3. B 

iztok.zizek@scpet.si