Učiteljski zbor

Učitelj  Izobraževalni program 

Predmeti/strokovni moduli, razrednik, športni koordinator 

Elektronska pošta  Zoom povezava 
Babič Lidija  TEK  FIZ, ITK1, SKO (do 31.10.), potem SKO  lidija.babic@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/3785752517 
Bobnar Brina  EKT, TEK  SLO  brina.bobnar@scpet.si   https://arnes-si.zoom.us/j/3195750312  
Casagrande Milan  EKT, TEK  PSI  milan.casagrande@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/2200871815?pwd=eHRKWEd6QitFZFU3STA5Z0JDeDUxdz09 
Čičak Stipan  EKT  MAT  stipan.cicak@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/7423866181  
Deržič Majda  EKT, TEK  SLO  majda.derzic@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/6272729210?pwd=Z1IreENQbHRGekpub2RUcXpqM040dz09 
Dolenšek Marko  EKT, TEK  MAT 

RAZREDNIK 1.E 

marko.dolensek@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/95705551028?pwd=ZTBhVTNYTW1ZcGNJQ3NiVUppOFNKZz09 
Fister Marta EKT  SOG, EKP, ZAV, FMA 

RAZREDNIČARKA 1.a 

marta.fister@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/93229945992?pwd=WlRPcEdyQ2Rha3AzRlpCYjJKRjFJUT09 
Furlan Milena  EKT, TEK  ŠVZ, PVŠ 

ŠPORTNA KOORDINATORICA 2. C IN 3. B 

milena.furlan@scpet.si https://arnes-si.zoom.us/j/6535393971 
Glavič Andreja  TEK  ELE 1, ELE 2, TRŽ 

RAZREDNIČARKA 3.D 

andreja.glavic@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/8290302710 
Godec Ana EKT  EKP, POP, FPO, PPO 

RAZREDNIČARKA 4. C 

ana.godec@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/95117707637?pwd=ckxOQ0h6UThCTDVyZGdEbXBsamhqdz09 
Gorjan Mojca  EKT  SOG, POP  mojca.gorjan@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/5142310116 
Islambegović Dino  TEK  UPN (3. letnik), PROGRAMIRANJE (2. letnik), ITK (2. letnik)

RAZREDNIK 4. E

dino.islambegovic@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/my/dinoislambegovic
Ivančič France  EKT  NEJ, STN 

RAZREDNIK 3. A 

france.ivancic@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/9653519083?pwd=S2Z6UFdmL3hxMWNYcjFuY0hUdkRPUT09 
Janežič Vesna  EKT, TEK  SLO, POP 

RAZREDNIČARKA 2. E 

vesna.janezic@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/3573915087  
Kolarič Estera  EKT  POP, KPO, BPO, SOG 

RAZREDNIČARKA 4. B 

ester.kolaric@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/92519955761?pwd=M
 nVxZjZneUc4ZHg1TTdjeUx0Z2RNdz09  
Koščak Peter  EKT  PKO, PPO, KPO, MEN, PUD 

RAZREDNIK 4. A 

peter.koscak@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/95610847586?pwd=eXZ5SDRzWWFQai9vYVU5czFwS3hBdz09 
Lajovec Klemenčič Katja EKT  POP, KOM 

RAZREDNIČARKA 2. B 

katja.lajovec-klemencic@scpet.si https://arnes-si.zoom.us/j/8142637775  
Ločniškar Valentina  EKT, TEK  MAT  valentina.locniskar@scpet.si https://arnes-si.zoom.us/my/valentinalocniskar
Mlinšek Matjaž  TEK  INŠ, EPR  matjaz.mlinsek@scpet.si   https://arnes-si.zoom.us/my/matjazmlinsek.sc5  
Magister Stanka  TEK  INŠ, PLT, SKO,  

RAZREDNIČARKA 4. D 

stanka.magister@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/92305134566 
Metul Petra EKT, TEK  KEM, KPO 

RAZREDNIČARKA 3. E 

petra.metul@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/6154265792
Milek Jasna  EKT  BIO  jasna.milek@scpet.si   https://arnes-si.zoom.us/j/94462249641?pwd=T05Kd3h6WDZtN1RDbzI1V3B1L2Z5Zz09 
Mratinković Andrej  EKT, TEK  UME, OMU  andrej.mratinkovic@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/98753887581?pwd=ZjV3MlhBazRsVmI0N3VoRG5iNWc4Zz09 
Napokoj Matjaž  EKT, TEK  GEO, EGEO, TRG, ZGO 

RAZREDNIK 3. C 

matjaz.napokoj@scpet.si https://arnes-si.zoom.us/j/95788006325?pwd=WlBjeDY0amJZZ2pFTU1MdmdvV0tsdz09
Orešnik Daša EKT, TEK  ANJ 

RAZREDNIČARKA 3. B 

dasa.oresnik@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/6419490542?pwd=ZXVGSlRMSmc3M0Uxcys0Q1NFajhFdz09 
Pene Alexander  TEK  ITK, ELE, PSN  alexander.pene@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/97865437296 
Pleničar Miranda  EKT, TEK  SLO  miranda.plenicar@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/98778229638?pwd=V2o0MHhZUDhDZFRDUS9ZSFlMbSsrZz09
Plesec Ana EKT  KOM, PKO, NTR, PLG 

RAZREDNIČARKA 1. B 

ana.plesec@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/6586838033  
Plesec Matjaž  EKT, TEK  ŠVZ, PVŠ, MŠP 

ŠPORTNI KOORDINATOR 1. A IN 4. A 

matjaz.plesec@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/7792695320  
Primožič Petra  EKT, TEK  ŠVZ, PVŠ, MŠP 

ŠPORTNA KOORDINATORICA 1. B IN 2. B 

petra.primozic@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/97916141471?pwd=cHRBZlFsbFE3eEhoTGY2UERZTXdMZz09  
Rakef Gregor TEK  BKO, SMT, SKO 

RAZREDNIK 2. D 

gregor.rakef@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/my/gregorrakef 
Ravnik Vida  TEK  ANJ  vida.ravnik@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/2147571886 
Rupret Darko  EKT  FMA  darko.rupret@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/95159580557?pwd=TGhDWmFTenV6YjAza1o4R2kySnJ2QT09 
Sever Žižek Ksenija  EKT   EKP, PPO, KPO  

RAZREDNIČARKA 2. A 

ksenija.sever-zizek@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/97764750238?pwd=dk81cTROTXJxdENwbzhmUXBsY0RzZz09  
Span Alexander  EKT  ANJ  

RAZREDNIK 1. C 

alexander.span@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/5180345590  
Ternovec Matjaž  EKT, TEK  SOC, ZGO  matjaz.ternovec@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/92205537348?pwd=MTVzMnNXc1FlNjZxZU1CRjFQWVRCUT09 
Valič Katarina  EKT, TEK  SLO  katarina.valic@scpet.si   
Vuković Srđan  EKT  SOG, POP, PPO, EKP 

RAZREDNIK 2. C 

srdzan.vukovic@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/my/srdzanvukovic 
Wertl Urška  EKT, TEK  MAT, ITK 1. LETNIK, RAZREDNIČARKA 1. D  urska.wertl@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/my/uwertl  
Zaletel Jan  EKT, TEK  ŠVZ, PVŠ 

ŠPORTNI KOORDINATOR 1. C, 2. A IN 3. C 

jan.zaletel@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/6105400514 
Žetko Katarina Dea  EKT, TEK  ANJ, NEJ  katarinadea.zetko@scpet.si  https://arnes-si.zoom.us/j/3833859036 
Žižek Iztok EKT, TEK  ŠVZ, PVŠ 

VODJA ŠPORTNIH ODDELKOV ŠPORTNI KOORDINATOR 2. A IN 3. B

iztok.zizek@scpet.si https://arnes-si.zoom.us/j/98539438775?pwd=SlpvdkkvVGJKNFdCcXpsM3BUbWloQT09